WASZE ŚLUBY

[zobacz więcej]

BUKIETY

[zobacz więcej]

BUTONIERKI

BUTONIERKI

[zobacz więcej]

KOŚCIOŁY

[zobacz więcej]

SALE WESELNE

[zobacz więcej]

ŚLUB W PLENERZE

[zobacz więcej]

samochody

SAMOCHODY

[zobacz więcej]

Dekoracje ślubne w Gdańsku

Nie masz pomysłu na dekoracje ślubne ? Szukasz unikalnego rozwiązania? Nasza kwiaciarnia umiejscowiona w Gdańsku chętnie pomoże! Dekorowanie ślubu i wesela posiada nie tylko w naszym kraju długą tradycję. W rozwiązaniach które proponujemy młodym parom, znajdują się zarówno nowoczesne modele dekorowania, strojenia jak i trendy z przeszłości, równie pięknie prezentujące się w dzisiejszych ceremoniach ślubnych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej kwiaciarni, w której to starannie przygotowujemy z myślą o kliencie i jego sugestiach wszelkie dekoracje ślubne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego wszystko co jest stworzone przez nas, oddaje niepowtarzalny charakter uroczystości na którą są przygotowane wszystkie ozdoby, dekoracje. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że każdy ma inna wizję ślubu oraz wystroju, więc naszym zadaniem jest urzeczywistnić Państwa wizję ślubu.

Dekoracje ślubne – co wchodzi w skład?

W skład dekoracji ślubnych wchodzi przede wszystkim strojenie kościoła. Dekoracje kościoła obejmują głównie różnego rodzaju kompozycje kwiatowe, które dzięki pięknie ustrojonym nawom stworzą niepowtarzalny nastrój w drodze do ołtarza, natomiast w sercu kościoła układamy piękne bukiety, które dopełnią magiczny nastrój. Następnie bardzo ważnym elementem są krzesła Państwa Młodych, klęcznik, czy ławki po zewnętrznej stronie. Bukiety, wiązanki ślubne, ale również dekoracja sali weselnej, dekoracja samochodu pary młodej. Nie zapominajmy, że w tym dniu najważniejsi są Państwo młodzi, więc dekoracje nie powinny być przesadzone, gdyż cała uwaga powinna skupiać się na nich, natomiast wystrój kościoła, czy sali powinien być tylko dopełnieniem, tej wyniosłej chwili.

Zaleca się nie odwracać przesadnie uwagi od sakramentu małżeństwa łączącego dwoje ludzi na całe życie. Preferujemy stonowane, ale bardzo romantyczne rozwiązania. Natomiast dla klientów bardziej odważnych i wymagających również znajdziemy jakieś stosowne pomysły z których będą na pewno bardzo zadowoleni. Każdy najmniejszy detal ma swój udział w tym jakże ważnym dniu, a my postaramy się Państwu zagwarantować piękny wystrój zapadający na długo w pamięć.