Wieńce Pogrzebowe Gdańsk kwiaciarnia

W naszym „Małym Parku” staramy się nie tylko odmienić wyobrażenia o ozdabianiu grobów, ale i nadać im charakter prawdziwej sztuki.

Nie ma powodu, aby na grobach naszych bliskich nie kłaść tak pięknych kwiatów, jak te, które ofiarowujemy żywym. Przecież one też cieszą ich oczy, może nawet bardziej, bo spoglądają z góry.

Trwałym, namacalnym śladem niegdysiejszego istnienia naszych krewnych i przyjaciół są ich groby. Są miejscem ich wiecznego spoczynku, które odwiedzamy, aby ponownie poczuć łączącą nas więź. Bo chociaż przychodzi czas, że godzimy się z odejściem osób bliskich naszemu sercu, pragniemy, aby pamięć o nich nigdy nie wyblakła. Chcemy zapamiętać na zawsze ich twarze, móc w dowolnej chwili odszukać w zakamarkach pamięci wspomnienia z nimi związane.

Pielęgnowanie pamięci o zmarłych, to nie wszystko co możemy dla nich zrobić. Naszą powinnością jest również dbanie o ich nagrobki i pilnowanie, by nie zagubiły się w gąszczu innych na tle wielkiego cmentarza. Wewnętrzny obowiązek dbania o grób zmarłego powinien towarzyszyć nam już od dnia jego pogrzebu.

Dzień pogrzebu jest czasem przeznaczonym na godne pożegnanie zmarłego. Poza modlitwą i zapalonym zniczem, możemy ofiarować bliskiej osobie jeszcze inny dowód naszej pamięci – kwiaty – będące niemą ekspresją uczuć, jakie żywiliśmy do zmarłego oraz swoistym symbolem ulotności ludzkiego istnienia.

Kwiatowe wiązanki pogrzebowe są jednym z elementów oferty naszej kwiaciarni „Mały Park”. Proponujemy Państwu piękne, oryginalnie wyglądające wieńce pogrzebowe. Wykonujemy wiązanki w kształcie serca lub okrągłe. Układamy kwiaty w wyszukane bukiety. Wieńce pogrzebowe w „Małym Parku” tworzone są wyłącznie z żywych kwiatów i liści. Wszelkie ozdoby wiązanek – dodawane subtelnie i z wyczuciem.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu klientów, oferujemy duży wybór wielobarwnych kwiatów różnej wielkości (między innymi: lilie, chryzantemy, goździki, mieczyki, róże, hortensje, orchidee), liście oraz gałązki, a także ozdoby do wieńców. Proponujemy również nietypowe kształty ułożenia kwiatów, nadające całości wyszukanego, niebanalnego charakteru.  Wiązanki układamy ściśle wedle życzenia klienta, dbając o każdy szczegół zamówienia. Nasze wieńce pogrzebowe odznacza staranność wykonania oraz duża trwałość.

Kwiaty, Wieńce pogrzebowe, jakie najlepsze w Gdańsku?

Praktycznie każdy z nas miał okazję w przeszłości brać udział w uroczystościach pogrzebowych. Czas pogrzebu to bardzo ciężki czas dla rodziny i przyjaciół zmarłego. Ostatnie pożegnanie ze zmarłym jakie następuje w czasie pogrzebu jest rzeczą bardzo osobistą. Warto wyrazić uczucia i słowa za pośrednictwem kwiatów i wieńców pogrzebowych. Nasza kwiaciarnia stacjonująca w Gdańsku posiada szeroką ofertę wieńców i wiązanek złożonych z myślą o uroczystościach pogrzebowych. Jeżeli Państwo macie ochotę złożyć jakiś bukiet kwiatów, albo wieniec według własnego gustu to również jest taka opcja.

1 Wieniec 2 Wieniec 3 Wieniec 4 Wieniec 5 Wieniec 6 Wieniec 7 Wieniec 8 Wieniec 9 Wieniec 10 Wieniec 11 Wieniec 12 Wieniec 13 Wieniec 14 Wieniec 15 Wieniec 16 Wieniec 17 Wieniec 18 Wieniec 19 Wieniec 20 Wieniec 21 Wieniec 22 Wieniec 23 Wieniec 24 Wieniec